SAMOLEPIACE BANDÁŽE COPOLY MH 5 x 450 CM

Samolepiace elastické bandáže Copoly MH s rozmermi 5x450 cm sú ideálnym pomocníkom na spevnenie menších kĺbov ako sú prsty na ruke alebo  zápästie. Výborne sa tiež hodia na použitie v tetovacích salónoch a vo fitnescentrách. Vyberte si z pestrej škály jednofarebných bandáží alebo popusťte uzdu fantázii a zvoľte veselé vzory. Ponúkame tiež cenovo zvýhodnené sety po šesť kusov.

 
2
12 1212

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • Samolepiaca bandáž COPOLY MH jednofarebná 5 x 450 cm Tip Kód: 74/BIE
  Samolepiaca bandáž COPOLY MH jednofarebná 5 x 450 cm
  Skladom

  Samolepiaca bandáž šírky 5 cm je ideálna pre fixáciu menších kĺbov. Má skvelé krycie vlastnosti drobných rán v problematických miestach ako sú napr. prsty na ruke, kde bežná náplasť jednoducho nedrží.


  €2,15
 • Žltá s labkami 5cm Kód: 77/MAS
  Samolepiaca bandáž COPOLY MH vzorovaná 5 x 450 cm
  Skladom

  Samolepiaca bandáž s praktickou šírkou 5 centimetrov sa výborne hodí na spevnenie namáhaných menších kĺbov. Určite oceníte tiež výborné krycie vlastnosti pri ošetrovaní drobných rán v problematických miestach ako sú napríklad ohyby prstov, kde bežná náplasť jednoducho nedrží. Veselé vzory privítajú aj deti, ktoré bežné obväzy väčšinou odmietají.


  €2,41
 • RF 4641 Akcia Kód: 59/MIX
  Balenie 6 kusov samolepiacich bandáží COPOLY MH 5 x 450 cm
  Skladom

  Bandáže Copoly MH šírky 5 cm sú perfektné na fixáciu prstov a menších plôch. Vyberte si svojho nepostrádateľného pomocníka do domácej lekárničky v praktickom balení v štandardných, neónových alebo vzorovaných variáciách. Zvýhodnená cena.


  od €10,73
 •  
 • RF 4648 Kód: 92
  Balenie bandáží COPOLY MH 5 cm podľa Vašeho priania
  Skladom

  Páči sa Vám výhodná ponuka setov, ale by ste radšej chceli svoj vlastný mix rozličných vzorov a farieb? Tak si ho namiešajte podľa Vašej chuti :-). VÝBER JEDNOTLIVÝCH FARIEB A VZOROV jednoducho uveďte do poznámky.


  €11,50
     

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom