Balenie bandáží COPOLY MH 5 cm podľa Vašeho priania

 

Páči sa Vám výhodná ponuka setov, ale by ste radšej chceli svoj vlastný mix rozličných vzorov a farieb? Tak si ho namiešajte podľa Vašej chuti :-). VÝBER JEDNOTLIVÝCH FARIEB A VZOROV jednoducho uveďte do poznámky.

Dostupnosť Skladom
€11,50
   
Kód tovaru 92
Kategória SAMOLEPIACE BANDÁŽE COPOLY MH 5 x 450 CM
 

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH s rozmermi 5 x 450 cm a vytvorte si vlastný set. Kombinujte ľubovoľné farby a vzory tak, abyste získali balenie podľa Vašich predstáv. Vďaka tomu se môžu z užitočnej zdravotníckej pomôcky stať aj zaujímavý módny a designový prvok napr. k Vašemu športovému dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samolepiace bandáže výborne držia, nerolujú sa a sú odolné voči potu. Preto se perfektne hodia aj ako prevencia pri natiahnutých väzivách a ľahkých poraneniach menších kĺbov. Šírka 5 cm je tiež skvelá na ošetrenie malých detí, ktoré budú mať obzvlášť z veselých vzorov radosť a rýchlo zabudnú na svoj úraz.

A ako si zvoliť vlastný set? Stačí si vybrať zo širokéj palety farieb a vzorov a šesť z nich napísať do poznámky v objednávke. Nižšie nájdete odkazy na jednofarebné bandáže v odtieňoch NEON a ŠTANDARD a tiež na vzorované bandáže.

Jednofarebné bandáže klasické a neónové najdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-jednofarebna-5-x-450-cm/

Bandáže so vzorom nájdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-vzorovana-5-x-450-cm/

Upozorňujeme, že cena vzorovaných bandáží je vyššia ako pri jednofarebných, tzn. že v prípade ich výberu, bude výsledná cena za set odlišná, ako je uvedené v hlavnej ponuke.