• 1 z 3
 

Balenie 20 kusov samolepiacich bandáží COPOLY MH 7,5 x 450 cm

 

Praktické balenie 20 rolie samolepiacich obväzov značky Copoly MH 7,5x450 cm. Vyberte si z rôznych farebných a vzorových variácií.

od €51,25
Kategória ZVÝHODNENÉ SETY BANDÁŽÍ COPOLY MH
Zvoľte variant
Mix NEÓN 7,5 Kód tovaru 53/MIX Farba: Mix NEÓN Skladom €51,25
   
Mix ŠTANDARD 7,5 Kód tovaru 53/MIX2 Farba: Mix ŠTANDARD Skladom €51,25
   
Mix VZORY 7,5 Kód tovaru 53/MIX3 Farba: Mix VZORY Skladom €59,27
   
 
Aplikácia obväzu nemôže býť jednoduchšia. Vďaka vysokej samopriľnavosti materiálu už nemusíte hľadat náplaste či svorky na zaistenie bandáže.
Materiál je vyrobený tak, aby čo najviac odolával potu a vlhkosti. Je tvorený kombináciou pevných elastických vlákien z netkaných textílií a latexového povrchu.
Samozrejmosťou je priedušnosť a výborné krycie vlastnosti. Napriek vysokej pevnosti sa však dá ľahko a rýchlo odstrániť a to bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy.
 
Veľkou výhodou je zachovanie tvaru po obopnutí - bandáž sa neroluje a nezmršťuje. Hodí sa ako rýchloobväz pri zranení, tak aj na zafixovanie namáhaných kĺbov. Skvelá voľba pre všetkých športovcov aj pre domáce použitie. Vďaka širokej palete zaujímavých vzorov a farieb si naviac môžete zvoliť tú pravú kombináciu k Vášmu športovému oblečeniu.
 
Samoadhezívna bandáž Copoly MH nájde dokonalé uplatnenie aj vo svete fitness alebo boxu. Pôsobí totiž ako preventívna pomôcka proti výronom a spevňuje zaťažované kĺby a svaly. Je tiež veľmi praktickým pomocníkom v tetovacích salónoch, kde sa používa k obviazaniu rukoväte tetovacej pištole a tým zabezpečuje pohodlnejšiu manipuláciu pri samotnej aplikácii.