• 1 z 6
 

Samolepiaca bandáž COPOLY MH vzorovaná 10 x 450 cm

 

Samolepiace bandáže šírky 10 centimetrov sa perfektne hodia k fixácií väčších kĺbov a svalov zaťažených nadmernou námahou. Štýlové vzory pobavia dospelých a potešia aj malé deti, ktoré bežné obväzy často odmietajú.

€4,17
Kategória VZOROVANÉ BANDÁŽE COPOLY MH
Zvoľte variant
Maskáčová modrá 10 Kód tovaru 86/MAS Farba: Maskáčová modrá Skladom €4,17
   
Maskáčová zelená 10 Kód tovaru 86/MAS2 Farba: Maskáčová zelená Skladom €4,17
   
Biela so smajlíkmi 10 Kód tovaru 86/BIE Farba: Biela so smajlíkmi Skladom €4,17
   
Červená so smajlíkmi 10 Kód tovaru 86/CER Farba: Červená so smajlíkmi Skladom €4,17
   
Žltá s labkami 10 Kód tovaru 86/ZLT Farba: Žltá s labkami Skladom €4,17
   
Biela s labkami 10 Kód tovaru 86/BIE2 Farba: Biela s labkami Skladom €4,17
   
 
Aplikácia obväzu nemôže býť jednoduchšia. Vďaka vysokej samopriľnavosti materiálu už nemusíte hľadat náplaste či svorky na zaistenie bandáže.
Materiál je vyrobený tak, aby čo najviac odolával potu a vlhkosti. Je tvorený kombináciou pevných elastických vlákien z netkaných textílií a latexového povrchu.
Samozrejmosťou je priedušnosť a výborné krycie vlastnosti. Napriek vysokej pevnosti sa však dá ľahko a rýchlo odstrániť a to bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy.
 
Veľkou výhodou je zachovanie tvaru po obopnutí - bandáž sa neroluje a nezmršťuje. Hodí sa ako rýchloobväz pri zranení, tak aj na zafixovanie namáhaných kĺbov. Skvelá voľba pre všetkých športovcov aj pre domáce použitie. Vďaka širokej palete zaujímavých vzorov a farieb si naviac môžete zvoliť tú pravú kombináciu k Vášmu športovému oblečeniu.
 
Samoadhezívna bandáž Copoly MH nájde dokonalé uplatnenie aj vo svete fitness alebo boxu. Pôsobí totiž ako preventívna pomôcka proti výronom a spevňuje zaťažované kĺby a svaly. Je tiež veľmi praktickým pomocníkom v tetovacích salónoch, kde sa používa k obviazaniu rukoväte tetovacej pištole a tým zabezpečuje pohodlnejšiu manipuláciu pri samotnej aplikácii.