• 1 z 6
 

Samolepiaca bandáž COPOLY MH vzorovaná 5 x 450 cm

 

Samolepiaca bandáž s praktickou šírkou 5 centimetrov sa výborne hodí na spevnenie namáhaných menších kĺbov. Určite oceníte tiež výborné krycie vlastnosti pri ošetrovaní drobných rán v problematických miestach ako sú napríklad ohyby prstov, kde bežná náplasť jednoducho nedrží. Veselé vzory privítajú aj deti, ktoré bežné obväzy väčšinou odmietají.

€2,41
Kategória VZOROVANÉ BANDÁŽE COPOLY MH
Zvoľte variant
Maskáčová modrá 5cm Kód tovaru 77/MAS Farba: Maskáčová modrá Skladom €2,41
   
Maskáčová zelená 5cm Kód tovaru 77/MASZ Farba: Maskáčová zelená Skladom €2,41
   
Biela so smajlíkmi 5cm Kód tovaru 77/BIE Farba: Biela so smajlíkmi Skladom €2,41
   
Červená so smajlíkmi 5cm Kód tovaru 77/CER Farba: Červená so smajlíkmi Skladom €2,41
   
Žltá s labkami 5cm Kód tovaru 77/ZLT Farba: Žltá s labkami Skladom €2,41
   
Biela s labkami 5cm Kód tovaru 77/BIE2 Farba: Biela s labkami Skladom €2,41
   
 
Aplikácia obväzu nemôže býť jednoduchšia. Vďaka vysokej samopriľnavosti materiálu už nemusíte hľadat náplaste či svorky na zaistenie bandáže.
Materiál je vyrobený tak, aby čo najviac odolával potu a vlhkosti. Je tvorený kombináciou pevných elastických vlákien z netkaných textílií a latexového povrchu.
Samozrejmosťou je priedušnosť a výborné krycie vlastnosti. Napriek vysokej pevnosti sa však dá ľahko a rýchlo odstrániť a to bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy.
 
Veľkou výhodou je zachovanie tvaru po obopnutí - bandáž sa neroluje a nezmršťuje. Hodí sa ako rýchloobväz pri zranení, tak aj na zafixovanie namáhaných kĺbov. Skvelá voľba pre všetkých športovcov aj pre domáce použitie. Vďaka širokej palete zaujímavých vzorov a farieb si naviac môžete zvoliť tú pravú kombináciu k Vášmu športovému oblečeniu.
 
Samoadhezívna bandáž Copoly MH nájde dokonalé uplatnenie aj vo svete fitness alebo boxu. Pôsobí totiž ako preventívna pomôcka proti výronom a spevňuje zaťažované kĺby a svaly. Je tiež veľmi praktickým pomocníkom v tetovacích salónoch, kde sa používa k obviazaniu rukoväte tetovacej pištole a tým zabezpečuje pohodlnejšiu manipuláciu pri samotnej aplikácii.