SAMOLEPIACE BANDÁŽE COPOLY MH 10 x 450 CM

Samolepiace elastické bandáže Copoly MH s rozmermi 10x450 cm výborne poslúžia na jednoduchú a účinnú fixáciu väzív a väčších kĺbov. Aj napriek svojej šírke sa bandáž po aplikácii neroluje, preto ju možno použiť tiež ako prevenciu zranení a natiahnutí pri zvýšenej fyzickej aktivite. Určite si ľahko vyberiete z pestrej palety rôznych odtieňov a vzorov. Ponúkame tiež cenovo zvýhodnené sety po šesť kusov alebo si môžete namiešať vlastný mix najobľúbenejších farieb.

 
3
20 1320

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • Telová 10 Kód: 83/BIE
  Samolepiaca bandáž COPOLY MH jednofarebná 10 X 450 CM
  Skladom

  Vyberte si zo širokej škály decentných, štandardných aj neonových odtieňov samolepiacich elastických obväzov značky Copoly MH. Šírka bandáže 10 cm je výbornou voľbou na fixáciu väčších kĺbov a svalov, ktoré trpia nadmernou záťažou. Spoľahlivý doplnok nielen do lekárničiek všetkých aktívnych športovcov.


  €3,60
 • Maskáčová zelená 10 Kód: 86/MAS
  Samolepiaca bandáž COPOLY MH vzorovaná 10 x 450 cm
  Skladom

  Samolepiace bandáže šírky 10 centimetrov sa perfektne hodia k fixácií väčších kĺbov a svalov zaťažených nadmernou námahou. Štýlové vzory pobavia dospelých a potešia aj malé deti, ktoré bežné obväzy často odmietajú.


  €4,17
 • balenie 6 ks 10cm Kód: 68/MIX
  Balenie 6 kusov samolepiacich bandáží COPOLY MH 10 x 450 cm
  Skladom

  Bandáž v rôznych farbách a vzoroch je svojou šírkou ideálna na spevnenie väčších kĺbov a plôch. Praktické balenie sa potom hodí do každej domácej lekárničky a nájde využitie aj v ďalších oblastiach. Zvýhodnená cena.


  od €18
 •  
 • wish 10 Kód: 101
  Balenie bandáží COPOLY MH 10 cm podľa Vašeho priania
  Skladom

  Zvoľte si svojich favoritov medzi samofixačnými bandážami Copoly MH s rozmermi 10 x 450 cm. Namiešjajte si vlastný set šiestich bandáží nejrôznejších farieb a vzorov a doplňte si tak do svojej lekárničky užitečných pomocníkov prvotríednej kvality. VÝBER JEDNOTLIVÝCH FARIEB A VZOROV jednoducho uveďte do poznámky.


  €19,54
     

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom