Balenie bandáží COPOLY MH 10 cm podľa Vašeho priania

 

Zvoľte si svojich favoritov medzi samofixačnými bandážami Copoly MH s rozmermi 10 x 450 cm. Namiešjajte si vlastný set šiestich bandáží nejrôznejších farieb a vzorov a doplňte si tak do svojej lekárničky užitečných pomocníkov prvotríednej kvality. VÝBER JEDNOTLIVÝCH FARIEB A VZOROV jednoducho uveďte do poznámky.

Dostupnosť Skladom
€19,54
   
Kód tovaru 101
Kategória ZVÝHODNENÉ SETY BANDÁŽÍ COPOLY MH
 

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH s rozmermi 10 x 450 cm a vytvorte si vlastný set. Kombinujte ľubovoľné farby a vzory tak, aby ste získali balenie podľa Vaších predstáv. Vďaka tomu sa môže z užitočnej zdravotníckej pomôcky stať aj zaujímavý módny a designový prvok, napr. k Vášmu športovému dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samofixačné bandáže výborne držia, nerolujú sa a sú odolné voči potu. Preto sa perfektne hodia aj ako prevencia pri natiahnutých väzivách a ľahkých poraneniach kĺbov. Šírka 10 cm je veľmi praktická a využijete ju nielen doma, ale tiež napr. vo fitnescentrách.

A ako si zvoliť vlastný set? Stačí si vybrať zo širokéj palety farieb a vzorov a šesť z nich napísať do poznámky v objednávke. Nižšie nájdete odkazy na jednofarebné bandáže v odtieňoch NEON a ŠTANDARD a tiež na vzorované bandáže.

Jednofarebné bandáže klasické a neónové najdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-jednofarebna-10-x-450-cm/

Bandáže so vzorom nájdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-vzorovana-10-x-450-cm/

Upozorňujeme, že cena vzorovaných bandáží je vyššia ako pri jednofarebných, tzn. že v prípade ich výberu, bude výsledná cena za set odlišná, ako je uvedené v hlavnej ponuke.