Balenie bandáží COPOLY MH 7,5 cm podľa Vašeho priania

 

Namiešajte si set šiestich bandáží s rozmermi 7,5 x 450 cm podľa Vaších predstáv. Zvoľte si z veľkej ponuky najrôznejších vzorov a farieb a získajte nevyhnutnú súčasť domácich lekárničiek a užitočného pomocníka vášnivých športovcov.VÝBER JEDNOTLIVÝCH FARIEB A VZOROV jednoducho uveďte do poznámky.

 

 

Dostupnosť Skladom
€16,09
   
Kód tovaru 95
Kategória ZVÝHODNENÉ SETY BANDÁŽÍ COPOLY MH
 

Vyberte si 6 bandáží Copoly MH s rozmermi 7,5 x 450 cm a vytvorte si vlastný set. Kombinujte ľubovoľné farby a vzory tak, aby ste získali balenie podľa Vaších predstáv. Vďaka tomu sa môže z užitočnej zdravotníckej pomôcky stať aj zaujímavý módny a designový prvok, napr. k Vášmu športovému dresu. Značka Copoly MH je zárukou kvality, samofixačné bandáže výborne držia, nerolujú sa a sú odolné voči potu. Preto sa perfektne hodia aj ako prevencia pri natiahnutých väzivách a ľahkých poraneniach kĺbov. Šírka 7,5 cm je univerzálna a patrí medzi najobľúbenejšie nielen pre domáce pužitie, ale aj vo fitnescentrách a tetovacích salónoch. 

A ako si zvoliť vlastný set? Stačí si vybrať zo širokéj palety farieb a vzorov a šesť z nich napísať do poznámky v objednávke. Nižšie nájdete odkazy na jednofarebné bandáže v odtieňoch NEON a ŠTANDARD a tiež na vzorované bandáže.

Jednofarebné bandáže klasické a neónové najdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-jednofarebna-7-5-x-450-cm/

Bandáže so vzorom,nájdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-vzorovana-7-5-x-450-cm/

Upozorňujeme, že cena vzorovaných bandáží je vyššia ako pri jednofarebných, tzn. že v prípade ich výberu, bude výsledná cena za set odlišná, ako je uvedené v hlavnej ponuke.