Balenie 6 kusov samolepiacich bandáží COPOLY MH 10 x 450 cm

 

Bandáž v rôznych farbách a vzoroch je svojou šírkou ideálna na spevnenie väčších kĺbov a plôch. Praktické balenie sa potom hodí do každej domácej lekárničky a nájde využitie aj v ďalších oblastiach. Zvýhodnená cena.

od €18
Kategória ZVÝHODNENÉ SETY BANDÁŽÍ COPOLY MH
Zvoľte variant
balenie 6 ks 10cm Kód tovaru 68/MIX Farba: Mix NEÓN Skladom €18
   
balenie 6 ks 10cm Kód tovaru 68/MIX2 Farba: Mix ŠTANDARD Skladom €18
   
balenie 6 ks 10cm Kód tovaru 68/MIX3 Farba: Mix VZORY Skladom €20,88
   
 
Aplikácia obväzu nemôže býť jednoduchšia. Vďaka vysokej samopriľnavosti materiálu už nemusíte hľadat náplaste či svorky na zaistenie bandáže.
Materiál je vyrobený tak, aby čo najviac odolával potu a vlhkosti. Je tvorený kombináciou pevných elastických vlákien z netkaných textílií a latexového povrchu.
Samozrejmosťou je priedušnosť a výborné krycie vlastnosti. Napriek vysokej pevnosti sa však dá ľahko a rýchlo odstrániť a to bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy.
 
Veľkou výhodou je zachovanie tvaru po obopnutí - bandáž sa neroluje a nezmršťuje. Hodí sa ako rýchloobväz pri zranení, tak aj na zafixovanie namáhaných kĺbov. Skvelá voľba pre všetkých športovcov aj pre domáce použitie. Vďaka širokej palete zaujímavých vzorov a farieb si naviac môžete zvoliť tú pravú kombináciu k Vášmu športovému oblečeniu.
 
Samoadhezívna bandáž Copoly MH nájde dokonalé uplatnenie aj vo svete fitness alebo boxu. Pôsobí totiž ako preventívna pomôcka proti výronom a spevňuje zaťažované kĺby a svaly. Je tiež veľmi praktickým pomocníkom v tetovacích salónoch, kde sa používa k obviazaniu rukoväte tetovacej pištole a tým zabezpečuje pohodlnejšiu manipuláciu pri samotnej aplikácii.
 
K dispozícii máme následujúce farby:
  • Neón: ružová, svetlozelená, žltá, oranžová, červená, svetlomodrá.
  • Štandard: biela, modrá, zelená, fialová, čierna, telová, tmavozelená. 

Náhľad farebných kombinácií MIX ŠTANDARD a NEÓN nájdete tu: https://www.copoly.sk/samolepiaca-bandaz-copoly-mh-jednofarebna-10-x-450-cm/

 
Vzorované bandáže sú k dispozícii v šiestich variantách:
  • Maskáčová modrá, maskáčová zelená, žltá s labkami, biela s labkami, červená si smajlíkmi, biela so smajlíkmi.